Apie mus

Gražūs, išskirtiniai, patogūs ir kokybiški baldai Jūsų namams ir viešosioms erdvėms!

Baldų parduotuvė Sofaforma

Sofaforma – ilgametę patirtį turinti baldų gamybos ir prekybos įmonė, siūlanti įsigyti išskirtinius ir kokybiškus baldus Jūsų namams bei įvairioms viešosioms erdvėms. Kokybiški minkšti baldai, valgomojo stalai ir kėdės, miegamojo lovos ir čiužiniai – visi šie baldai puikiai tiks į Jūsų namų svetainės, miegamojo ar kitas erdves. Aukščiausios kokybės baldai yra pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į kiekvienus namus įneš jaukumo, šilumos ir komforto. 

Mielai kviečiame Jus apsilankyti mūsų baldų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, bet taip pat įsigyti prekes internetinėje baldų parduotuvėje.

Kontaktai
baldu-parduotuve-sofaforma

Mes projektuojame

Sofaforma gamina vidaus ir lauko baldus pagal individualius užsakymus kavinėms, barams, restoranams, viešbučiams ir kitoms viešosioms erdvėms. Daugeliui Lietuvoje ir užsienyje puikiai žinomi restoranai, kavinės, viešbučiai ir naktiniai klubai įrengti panaudojant Sofaforma pagamintus minkštuosius baldus, stalus, įvairias kėdes bei interjero detales. Pasirūpiname pilnaverčiu patalpų įrengimu, baldais, apšvietimu ir kitais reikalingais sprendimais. Galime pasiūlyti platų kėdžių, minkštų baldų ir įvairių interjero detalių asortimentą. Taip pat pasirūpiname pavyzdinių baldų pristatymu, bei baldų surinkimu pagal poreikį.

Dalinamės įgyvendintų projektų nuotraukomis. Jei norite sukurti kažką panašaus ir reikalingas patikimas projekto įgyvendinimo partneris, susisiekite su mumis.

50įgyvendinti projektai
Plačiau
mes-projektuojame

Gamintojai kuriais prekiaujame

Visi gamintojai
Materasso-logo
Canett-logo

Turite klausimų?

+370 691 04104; +370 648 75949

Sekite mus

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausius bei geriausius pasiūlymus pirmieji!