Sofaforma prisidėjo prie ne vieno skoningo restorano, biuro, naktinio klubo, viešbučio interjero įgyvendinimo ir išpildymo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Rygoje (Latvija), Londone (D.Britanija). Šioje, HORECA projektai skiltyje, galite rasti galeriją nuotraukų, iš prestižinių restoranų, kuriuose naudojami Sofaforma pagaminti HORECA baldai ir aksesuarai.

Žiūrėdami į aukštos raiškos nuotraukas galėsite pasisemti įkvėpimo bei pasigrožėti tikrai aukščiausio lygio interjero dizaino sprendimais bei rasti analogus savo patalpoms. HORECA projektų galerijoje dera patys įvairiausi stiliai bei skoniai, nuo šviesių, menančių galeriją, iki tamsesnių urbanistinių. Jeigu norite sukurti kažką panašaus, peržiūrėkite mūsų produktų kategorijas arba kreipkitės į mus nurodytais kontaktais dėl patarimo!

Gaminame vidaus ir lauko baldus pagal individualius užsakymus kavinėms, barams, restoranams, viešbučiams ir kitoms viešosioms erdvėms. Galime pasiūlyti platų asortimentą kėdžių, minkštų baldų ir įvairių interjero detalių. Dirbame su architektais ir kartu džiaugiamės pasiektais rezultatais.

Baro baldai

Kavinių baldai

Viešbučių baldai